Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Підземні переходи обладнають розділювальними поручнями

20 липня 2018, 09:09
213
0
Автор:
Реклама

На сходах підземних переходів проектуватимуть розділювальні поручні для пішоходів.

Відповідна норма міститься в новому ДБН В. 2.3-5:2018 "Вулиці і дороги населених пунктів" і набуває чинності з 1 вересня 2018 року. Документ обов'язковий до виконання при проектуванні нових і реконструкції існуючих вулиць і доріг.

Очікується, що така норма дозволить упорядкувати потоки людей на вхід і вихід і підвищить безпеку і зручність руху пішоходів.

Нагадаємо, на пішохідних тротуарах не будуть проектувати люки та дощоприймачі, а також не розміщуватимуть кіоски і рекламні конструкції.

Згідно з цим ДБН пішохідні зони будуть проектуватися з урахуванням потреб людей з інвалідністю. Також Мінрегіон повідомив про введення обов'язкового проектування велосипедних доріжок, зменшення ширини смуг руху на дорогах, а також про скасування обов'язкового проектування сміттєпроводів і порогів у багатоповерхових житлових будинках, заборону організації парковок для автомобілів усередині нових житлових кварталів, дозвіл розміщувати підземні паркінги під закладами харчування, спорту, культури і охорони здоров'я, введення меж максимального поширення завалів, меж мінімальної і максимальної щільності населення у забудові, висоти житлової забудови, а також затвердив чотири нових ДБН: стосовно установ дошкільної освіти, навчальних закладів, вулиць і доріг, планування і забудови територій. Також заплановано дозволити скління балконів і лоджій вище за третій поверх при проектуванні нових і реконструкції існуючих житлових будинків. Крім того, зміниться призначення прибудинкових територій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини