Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Затверджено нові ДБН, які змінюють призначення прибудинкових майданчиків

1 червня 2018, 16:27
799
0
Автор:
Реклама

Мінрегіон вніс зміни в правила благоустрою на прибудинкових територіях.

Так, при проектуванні нових або реконструкції старих житлових кварталів, питомий розмір майданчиків для відпочинку дорослих збільшується в два рази (до 0,2 кв. м на людину), для занять фізкультурою - в 10 разів (2 кв. м на людину).

Така організація простору стане можлива завдяки відміні застарілої норми про госпмайданчики, згідно якої у дворі виділяється площа для сушіння білизни або чищення килимів. Згідно з новим ДБН, у разі потреби і за рішенням органу місцевого самоврядування, госпмайданчик може бути влаштований з розрахунку 0,1 кв. м на людину або 0,25 кв. м на квартиру. При цьому відстань до них від найбільш віддаленого входу до будинку не може перевищувати 100 м.

ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» вже офіційно опублікований. Окрім нього, 31 травня також були опубліковані: ДБН В.2.2-3:2018 «Будівлі і споруди. Заклади освіти», ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів». Усі вони набудуть чинності з 1 вересня 2018 року.

Нагадаємо, раніше Мінрегіон повідомив про заборону організації парковок для автомобілів усередині нових житлових кварталів, введення меж максимального поширення завалів, меж мінімальної і максимальної щільності населення в забудові, висоти житлової забудови, а також затвердив чотири нових ДБН: щодо установ дошкільної освіти, навчальних закладів, вулиць і доріг, планування і забудови територій. Також заплановане скасування обов'язкового проектування сміттєпроводів у багатоповерхових будинках.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини