Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Вдосконалені вимоги до проїзду пожежних машин до нових будівель

18 травня 2018, 13:00
3449
0
Автор:
Реклама

При проектуванні та будівництві проїзди для пожежної і іншої спеціальної техніки до житлових і громадських будівель повинні передбачатися з усіх боків.

Такі нововведення передбачені новим ДБН Б. 2.2-12:2018 "Планування і забудова територій", який вже затверджено і буде опубліковано найближчим часом.

Документом передбачено, що для житлових будинків вище 9 поверхів і громадських будівель вище 5 поверхів проїзди спецтехніки у двір обов'язково передбачатися з усіх боків, а для інших споруд - проїзд з одного поздовжнього боку.

Крім того, цим ДБН також забороняється організація парковок для автомобілів усередині нових житлових кварталів.

Нагадаємо, раніше Мінрегіон повідомив про введення меж максимального поширення завалів, меж мінімальної і максимальної щільності населення в забудові, висоти житлової забудови, а також затвердив чотири нових ДБН: щодо установ дошкільної освіти, навчальних закладів, вулиць і доріг, планування і забудови територій. Крім того, запропоновано заборонити розміщення автостоянок усередині житлових кварталів і проектування парковок на тротуарах. Також заплановане скасування обов'язкового проектування сміттєпроводів у багатоповерхових будинках.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини