Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Вводиться обмеження висоти житлової забудови

4 травня 2018, 15:03
1677
1
Автор:
Реклама

Планується встановити максимальну поверховість житлової забудови в населених пунктах залежно від їх класифікації і чисельності населення.

Відповідні зміни містяться в новому проекті ДБН Б. 2.2-Х: 2018 "Планування і забудова територій", який вже затверджено і буде опубліковано найближчим часом.

Новим ДБН в сільських населених пунктах з чисельністю населення до 1000 осіб дозволяється тільки садибна забудова, в селах більше 1000 осіб - садибна забудова і багатоквартирні будинки висотою до 12 м (до 4-х поверхів включно), в селищах міського типу - садибна забудова і багатоквартирні будинки до 15 м (до 5 поверхів включно).

У містах з чисельністю населення до 50 тис. дозволяється розміщувати садибну забудову і багатоквартирні будинки до 27 м (до 9-ти поверхів включно), в містах з населенням 50-100 тис. - садибна забудова і багатоквартирні будинки до 48 м (до 16-ти поверхів включно).

Максимально допустима висотність багатоквартирної забудови в містах з чисельністю населення понад 100 тис. встановлюється документацією по просторовому плануванню.

Ці параметри висоти визначаються без урахування шатрової покрівлі у разі її влаштування. У разі будівництва на складному рельєфі висота визначається з урахуванням цокольного поверху.

Нагадаємо, раніше Мінрегіон повідомив про введення меж мінімальної та максимальної щільності населення в забудові, а також затвердив чотири нових ДБН: стосовно установ дошкільної освіти,навчальних закладів, вулиць і доріг, планування і забудови територій. Крім того, запропоновано заборонити розміщення автостоянок усередині житлових кварталів. Також заплановано скасування обов'язкового проектування сміттєпроводів у багатоповерхових будинках.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини