Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У нових багатоповерхівках не буде сміттєпроводу

13 червня 2018, 09:30
447
0
Автор:
Реклама

Мінрегіон пропонує скасувати обов'язкове проектування сміттєпроводів у багатоповерхових житлових будинках.

Відповідна норма міститься у проекті змінених ДБН В. 2.2-15-2005 "Будівлі і споруди. Житлові будинки. Основні положення". Зміни будуть затверджені найближчим часом і набудуть чинності через 3 місяці після публікації.

Необхідність влаштування сміттєпроводів в житлових будинках визначатиметься з урахуванням прийнятої в населеному пункті системи поводження з відходами. При цьому, в спеціалізованих будинках для людей з інвалідністю і літніх людей обов'язкова норма по проектуванню сміттєпроводів буде збережена.

Нагадаємо, вже унормировано можливість проектування систем підземного і вакуумного збору сміття. Відповідні зміни містяться в новому ДБН Б. 2.2-12: 2018 "Планування і забудова територій", який вже опублікований і офіційно набуде чинності з 1 вересня 2018 року.

Крім того, раніше Мінрегіон повідомив про заборону організації парковок для автомобілів усередині нових житлових кварталів, введенні меж максимального поширення завалів меж мінімальної і максимальної щільності населення в забудові, висоти житлової забудови, а також затвердив чотири нових ДБН: стосовно установ дошкільної освіти, учбових закладів, вулиць і доріг, планування і забудови територій. Також заплановано дозволити скління балконів і лоджій вище третього поверху при проектуванні нових і реконструкції існуючих житлових будинків. Крім того, зміниться призначення прибудинкових територій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини