Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ТОП-10 правових подій тижня

Реклама

1. Європарламент проголосував за створення спецтрибуналу щодо злочину агресії росії проти України

У прийнятій у четвер, 19 січня, резолюції євродепутати вимагають притягнути політичне та військове керівництво росії до відповідальності за злочин агресії проти України

Детальніше

2. Визначено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2022 рік: Держгеокадастр

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу повідомляє.

Детальніше

3. У Парламенті підготували додаткові обмеження доступу до текстів судових рішень

13 січня у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 7033-д «Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання розголошенню окремих відомостей у текстах судових рішень».

Детальніше

Як швидко знайти подібні судові рішення? 35 фільтрів для пошуку доступні на ІТ-платформі LIGA360. Дізнайся, як знаходити smart-рішення для захисту в суді за посиланням. 

4. Дозволено пересилати за кордон документи, що посвідчують особу: постанова Уряду

Мінреінтеграції поінформувало, що таке рішення було прийнято на урядовому засіданні 17 січня. 18 січня Кабмін переголосував постанову № 41 у зв'язку з уточненням законодавчої термінології. Документ набрав чинності 20 січня.

Детальніше

5. Податківці вказали, за легкові автомобілі якої вартості необхідно сплачувати транспортний податок у 2023 році

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадали, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року: у 2023 році - 2 512 500 гривень (п. 267.2 ПКУ).

Детальніше

6. 18 січня набрали чинності нові правила щодо міжнародних посилок

Державна митна служба інформує, що 18 січня 2023 року набрали чинності пункти 1, 3, 4, 6 - 8, 10, 11 розділу І Закону № 1999-ІХ "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо оподаткування митними платежами товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових, міжнародних експрес-відправленнях та порядку їх декларування".

Детальніше

Чому варто замовити LIGA360:Адвокат НААУ саме зараз? Оплативши рішення LIGA360 - ви оплачуєте внесок на адвокатське самоврядування, зможете отримувати бали для підвищення кваліфікації. А ще вам відкриється доступ до 100 млн рішень українських судів. Замовте LIGA360, щоб завжди бути впевненими у своїй перемозі. 

7. Самочинне будівництво пропонують карати позбавленням волі на строк до 5 років

Самочинне будівництво будівель або споруд пропонують карати позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років у разі, якщо ці дії створили небезпеку чи призвели до настання тяжких технологічних аварій, екологічних катастроф, загибелі або масового захворювання населення.

Детальніше

8. Оновлено перелік нотаріусів, які в умовах воєнного стану вчиняють нотаріальні дії щодо цінного майна

Наказом Мін'юсту № 232/5 від 16 січня 2022 року внесено зміни до переліку нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03 травня 2022 року N 1760/5. Відповідний перелік діє у новій редакції.

Детальніше

9. Оновлено Інструкцію з діловодства в місцевих та апеляційних судах: які зміни передбачено

Державна судова адміністрація внесла зміни до Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України.

Детальніше

10. Новий Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, або ТОТ: Мінреінтеграції надало роз'яснення щодо застосування

Наприкінці минулого року Уряд прийняв постанову № 1364, якою визначено механізм формування єдиного переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Детальніше

Будьте готовими до перевірок контролюючих органів у 2023 році! Модуль "Мистецтво оборони" у LIGA360 надасть відповіді, як захистити бізнес правовим шляхом. Замовте прямо сьогодні.

Читайте також: Юридичний бізнес в Україні: поточний стан та майбутні перспективи

ТОП-5 цікавих рішень Верховного Суду, ухвалених в період воєнного стану

Як перейти на іншу групу єдиного податку?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини