Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Доплати 70 тис. грн захисникам за місяць на передовій: Кабмін розробить постанову

Реклама

На сьогоднішньому засіданні 11 квітня Парламент схвалив постанову, яка зобов'язує Уряд:

  • Схвалити постанову про 70 тис для тих хто на передовій (які виконують бойові завдання).

  • В найближчий час внести законопроект про ротацію.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

"Тобто, окрім зарплати (20-25 тисяч) і бойових (100 тисяч), захисники мають ще отримувати +70 тисяч", - пояснив нардеп Олексій Гончаренко.

Так, відповідно до тексту проєкту постанови № 11163, Кабміну доручено розробити і прийняти нормативно-правові акти щодо умов, розмірів та порядку виплат винагород військовослужбовцям на період дії воєнного стану, зокрема щодо одноразової винагороди в розмірі 70 тис. грн військовослужбовцям під час дії воєнного стану, які виконують бойові (спеціальні) завдання під час ведення бойових (спеціальних) дій на лінії бойового зіткнення з противником на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, у тому числі зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки) до ротного опорного пункту включно, а також на території противника (у тому числі на території між позиціями військ противника та своїх військ в районах ведення воєнних (бойових) дій, на тимчасово окупованій рф території України), за кожні 30 днів (сумарно обчислених) виконання таких завдань.

Читайте також: Верховна Рада ухвалила Закон про мобілізацію

Закон про мобілізацію ухвалено: коли набуде чинності?

Чи дійсно існує альтернативна служба під час мобілізації?

Набув чинності Закон про демобілізацію строковиків

Бронювання співробітників: роз'яснення юриста

LIGA360 LEGAL SOLUTION допоможе кожному фахівцю, що потребує аналізу законодавства й пошуку НПА. Керівникам, юристам, бухгалтерам, кадровикам та іншим фахівцям. Замовте доступ за посиланням 

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини