Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Набув чинності Закон про демобілізацію строковиків

Реклама

Сьогодні, 28 лютого 2024 року, набув чинності Закон 3600-IX "Про внесення зміни до глави ХІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо строків строкової військової служби". Закон набрав чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Документом унормовується під час дії в Україні воєнного стану можливість звільнення в запас військовослужбовців, які відслужили встановлені строки строкової військової служби.

Як раніше зазначалось, це дасть змогу відправити в запас військовослужбовців, які відслужили встановлені строки строкової військової служби у 2024 році.

Такі особи не можуть бути призвані на військову службу під час мобілізації протягом дванадцяти місяців з дня звільнення з військової служби в запас, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу, йдеться в тексті документа.

Кабінету Міністрів у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом доручено:

  • привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

  • забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Усі потрібні документи для юриста - в рішенні LIGA360. Обирайте з понад 1,8 мільйона НПА, судової практики, аналітики, робочих кейсів та інших матеріалів. Замовте тестовий доступ за посиланням 

Читайте також:

Дайджест важливих матеріалів з питань мобілізації та військової служби

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини