Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ВС надав роз'яснення щодо апеляційного оскарження ухвал слідчих суддів

Реклама

Оскарженню в апеляційному порядку підлягають ухвали слідчого судді за результатами розгляду скарги на бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудового розслідування, постановлені після визнання неконституційними положень ч. 3 ст. 307 КПК, тобто із 17 червня 2020 року. Про це йдеться в постанові ВС у справі № 133/3337/19 від 15.02.2021, повідомила прес-служба ВС.

З її повним текстом можна ознайомитися в системі аналізу судових рішень VERDICTUM, яку можна протестувати тут. В окремому розділі системи ви зможете ознайомитись із усіма правовими правовими позиціями ВС.

Якщо така ухвала слідчого судді постановлена до 17 червня 2020 року і на час ухвалення Рішення Другого Сенату Конституційного Суду України від 17 червня 2020 року № 4-р(ІІ)/2020 та набрання ним чинності ще не закінчився встановлений у п. 3 ч. 2 та ч. 3 ст. 395 КПК строк апеляційного оскарження особою ухвали слідчого судді за результатами розгляду скарги на бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР, то в такої особи виникає право апеляційного оскарження вказаної ухвали слідчого судді.

Читайте також: Велика Палата ВС роз'яснила, яку дію в часі має та як застосовується рішення КСУ

Адвокати-члени НААУ підвищують кваліфікацію з новим цифровим рішенням. LIGA360:Адвокат НААУ надає доступ до навчальних продуктів ВША для отримання залікових балів. А ще тут є повна база законодавства й свіжа аналітика від експертів юридичного ринку. Дізнайтеся про всі переваги за посиланням. Ви також можете отримати безкоштовний тестовий доступ до рішення LIGA360:Адвокат НААУ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини