Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ТОВ можна зареєструвати онлайн

Реклама

В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту, онлайн. Новація доступна на порталі "Онлайн-будинку юстиції" та урядовому порталі в розділі "Електронні послуги".

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/170668_nabuv-chinnost-zakon-pro-tov

Нова онлайн-послуга забезпечить онлайн-реєстрацію ТОВ з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за умовчанням. Одночасно можна подати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування та реєстрацію платником ПДВ. Діючі ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів, отримують можливість дистанційно перейти на модельний статут без необхідності відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб'єктів державної реєстрації особисто.

Аби скористатись онлайн-реєстрацією ТОВ, потрібно авторизуватися у персональному кабінеті "Онлайн-будинку юстиції", сформувати заяву, обрати необхідні опції модельного статуту та накласти електронні підписи засновника (чи заявників). Після цього вказані документи стають доступними державному реєстратору для прийняття відповідного рішення. Розгляд документів здійснюється протягом 24 годин після надходження, окрім вихідних та святкових днів.

Нова онлайн-послуга (як для новостворених, так і для діючих ТОВ) забезпечує можливість дистанційно обрати модель управління, найменування, керівництво, види діяльності, порядок виплати дивідендів, збільшити розмір статутного капіталу та скликати загальні збори. Також можна обрати систему оподаткування, отримати рекомендації та підказки щодо юридичних наслідків вибору кожного з наявних варіантів.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/185118_sproshcheno-protses-privedennya-statutv-tov-u-vdpovdnst-do-zakonodavstva

Система за результатом заповнення покрокової онлайн-форми створює заяву на реєстрацію та рішення засновників про створення юридичної особи, в якому зазначається код модельного статуту, що визначає обрані пункти статуту.

Нагадаємо, що портал містить усі електронні сервіси, у тому числі SMS-Маяк, за допомогою якого ви зможете оперативно контролювати реєстраційні дії стосовно своєї нерухомості та убезпечити її від недобросовісних дій шахраїв.

Перед початком бізнес-відносин з контрагентом не зайвим було б перевірити бізнес-репутацію майбутнього партнера. Допоможе в цьому сервіс ContrAgent від ЛІГА:ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини