Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У нових ДБН пропонують заборонити розміщення автостоянок усередині житлових кварталів

3 квітня 2018, 16:00
1021
0
Автор:
Реклама

Мінрегион оновлює державні будівельні норми, зокрема, пропонує заборонити організацію парковок для автомобілів усередині нових житлових кварталів.

У новому проекті ДБН Б. 2.2-Х: 201Х "Планування і забудова територій" рекомендується розміщувати гаражі і автостоянки легкових автомобілів на периферії житлових районів і на міжмагістральних територіях, а також у віддалених від ігрових майданчиків і зон відпочинку місцях житлової забудови.

Для постійного зберігання легкових автомобілів передбачаються наземні, підземні і комбіновані автоматизовані або звичайні гаражі.

Відповідно до типу житлової забудови допускається влаштування підземних і вбудованих у житлові будинки гаражів, а також відкритих автостоянок.

При цьому в історичних і центральних районах міст допускається проектування тільки підземних парковок для автомобілів.

Також передбачається, що відстань від місця проживання власника транспортного засобу до гаражів або автостоянок не повинна перевищувати 700 м, а в умовах реконструкції або ремонту - 1000 м.

Автостоянки для гостей рекомендується розміщувати зі сторони вулиці або проїзду на відстані не більше 150 м від будинку.

Нагадаємо, Мінрегіон також планує переглянути застарілу норму ДБН про обов'язкове проектуванні сміттєпроводів в багатоповерхових будинках

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини