Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Багатоповерхівки пропонують будувати без сміттєпроводу

15 лютого 2018, 09:35
1084
1
Автор:
Реклама

Мінрегіон планує переглянути застарілу норму про обов'язкове проектування сміттєпроводів у багатоповерхових будинках. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

На офіційній сторінці заступника Міністра в Facebook було проведено опитування громадської думки про доцільність використання сміттєпроводів у будинках і 92 % опитаних проголосували проти сміттєпроводів та за роздільне збирання сміття, інші 8 % все ще не готові відмовитися від цієї застарілої норми.

Лев Парцхаладзе зазначив, що при оновленні ДБН буде запропоновано переглянути цю застарілу норму. Також він зазначив, що в Європі вже давно відмовилися від неї, а у більшості країн вона заборонена. В протилежність цьому успішно діє роздільне збирання сміття.

Крім того, в 2018 планується відновити і затвердити ще 16 будівельних норм, які стосуватимуться вимог з проектування фундаментів, фасадів будівель і споруд, інженерних систем, планування та забудови територій, доступності будівель і споруд для людей з інвалідністю тощо.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини