Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін встановив доплати 70 тис. грн захисникам за місяць на передовій

Реклама

На сьогоднішньому засіданні 12 квітня Кабмін встановив доплату в розмірі 70 тис. грн для військовослужбовців та поліцейських, які виконують бойові завдання на першій лінії. Про це повідомив Тарас Мельничук, постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді. Одноразова винагорода нараховуватиметься за кожні 30 днів виконання таких завдань.

Відповідні зміни внесено до постанови КМУ від 28.02.2022 N 168 "Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім'ям під час дії воєнного стану".

Встановлено військовослужбовцям та поліцейським, які виконують бойові (спеціальні) завдання під час ведення бойових (спеціальних) дій на лінії бойового зіткнення з противником на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, у тому числі зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки) до ротного опорного пункту включно, а також на території противника (у тому числі на території між позиціями військ противника та своїх військ в районах ведення воєнних (бойових) дій, на тимчасово окупованій рф території України), одноразову додаткову винагороду в розмірі 70 тис. грн, за кожні 30 днів (сумарно обчислених) виконання таких завдань.

Читайте також: Ухвалено Закон про мобілізацію: роз'яснення від ВР щодо основних змін

Верховна Рада ухвалила Закон про мобілізацію

Закон про мобілізацію ухвалено: коли набуде чинності?

Чи дійсно існує альтернативна служба під час мобілізації?

Набув чинності Закон про демобілізацію строковиків

Бронювання співробітників: роз'яснення юриста

LIGA360 LEGAL SOLUTION допоможе кожному фахівцю, що потребує аналізу законодавства й пошуку НПА. Керівникам, юристам, бухгалтерам, кадровикам та іншим фахівцям. Замовте доступ за посиланням 

Хочете отримати найвигіднішу ціну на преміум-рішення LIGA 360: Юрист? Тільки зараз для тарифу діє спецпропозиція. Деталі за посиланням. 

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини