Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Депутати пропонують зміни до КПК щодо особливостей обчислення строків досудового розслідування

Реклама

В Парламенті зареєстровано законопроєкт № 9314 "Про внесення змін до статті 615 Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей обчислення строків досудового розслідування в умовах воєнного стану".

Пропонується викласти у новій редакції частину 8 статті 615 КПК України, зокрема, передбачивши що «з моменту введення воєнного стану, у кримінальних провадженнях, в яких жодній особі не було повідомлено про підозру, загальні строки передбачені статтею 219 цього Кодексу не обраховуються до дати припинення чи скасування воєнного стану».

Автори законопроєкту зазначають, що вказана редакція передбачатиме припинення обчислення перебігу строків досудового розслідування під час дії воєнного стану у кримінальних провадженнях, відомості про які внесені до ЄРДР як до, так і після введення воєнного стану в Україні 24 лютого 2022 року та в яких жодній особі не було повідомлено про підозру.

Читайте також: Фізичні особи - боржники зможуть проводити операції з арештованих рахунків: роз'яснння

Набув чинності Закон щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень під час дії воєнного стану

Закон щодо забезпечення непорушності майнових прав прийнято

Де шукати інформацію адвокату з кримінального права? LIGA360 містить понад 16 млн. рішень українських судів у кримінальних справах, судові прецеденти, аналітику й законодавство. А інноваційні АІ-можливості системи допоможуть миттєво спронгозувати результати вашої справи й виконати legal research. Більше переваг за посиланням. 

Запропонуйте своїй команді універсальний і зручний інструмент для роботи - рішення LIGA360. Придбайте його для 10 користувачів за ціною 3! На вибір - рішення для керівників, юристів, бухгалтерів та HR. Деталі акції. 

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини