Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ТОП-10 правових подій тижня

Реклама

1. Постанову про зміни щодо нотаріату та держреєстрації в умовах воєнного стану офіційно опубліковано

Документ набере чинності через п'ять днів з дня опублікування (23 травня 2023 року), крім окремої норми, яка набере чинності через один місяць з дня її опублікування.

Детальніше

2. Оновлено перелік нотаріусів, які в умовах воєнного стану вчиняють нотаріальні дії щодо цінного майна

Наказом Мін'юсту № 1865/5 від 15 травня 2023 року внесено зміни до переліку нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03 травня 2022 року N 1760/5

Детальніше

3. Вищий антикорупційний суд застосував запобіжний захід до ексголови ВС

У четвер, 18 травня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду застосував до колишнього голови Верховного Суду запобіжний захід у вигляді триманні під вартою із альтернативою внесення застави у сумі 107 млн 360 тис. грн

Детальніше

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили, що викрили масштабну корупцію у Верховному Суді, а саме схему щодо одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями ВС (детальніше). 16 травня Пленум Верховного Суду достроково припинив повноваження Голови ВС Всеволода Князєва внаслідок висловлення йому недовіри (детальніше).

Також читайте:

Голові Верховного Суду та адвокату повідомлено про підозру

Вища рада правосуддя надала згоду на утримання під вартою судді Всеволода Князєва

Витрачаєш багато часу на аналіз законодавства? Спробуй найзручніші інструменти legal research в LIGA360. Миттєвий пошук серед мільйонів документів. Для кожного НПА - пов'язана аналітика, законодавство та судові справи. Дізнайся більше переваг за посиланням.

4. З 16 травня діють зміни до деяких урядових постанов у сферах державної реєстрації

16 травня набрала чинності урядова постанова від 2 травня 2023 року № 432 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України у сферах державної реєстрації»

Детальніше

5. Змінено порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: Закон № 3050-ІХ

6 травня 2023 року набрав чинності Закон № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно»

Детальніше

6. Змінилися умови користування арештованими рахунками фізосіб: роз'яснення Мін'юсту

6 травня набув чинності Закон 3048-IX про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану. Детальніше про Закон читайте тут.

Детальніше

Будьте готовими до перевірок контролюючих органів у 2023 році! Модуль "Мистецтво оборони" у LIGA360 надасть відповіді, як захистити бізнес правовим шляхом. Замовте прямо сьогодні.

7. Уряд визначив процедуру проведення технічної інвентаризації нерухомого майна

Відповідну постанову № 488 було прийнято на урядовому засіданні 12 травня 2023 року

Детальніше

8. Національній поліції надано нові повноваження: набрала чинності урядова постанова

Кабмін уніс зміни до Положення про Національну поліцію з метою приведення його у відповідність до чинного законодавства

Детальніше

9. Набув чинності Закон про продовження строку дії воєнного стану

Сьогодні, 19 травня, набув чинності Закон від 02.05.2023 № 3057-IX "Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні""

Детальніше

10. Створено Міжнародний Реєстр збитків, завданих агресією рф проти України

На Саміті Глав Держав та Урядів Ради Європи, що відбувся у Рейк'явіку 16 - 17 травня 2023 року, оголошено про створення Міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України

Детальніше

Де шукати інформацію адвокату з кримінального права? LIGA360 містить понад 16 млн. рішень українських судів у кримінальних справах, судові прецеденти, аналітику й законодавство. А інноваційні АІ-можливості системи допоможуть миттєво спронгозувати результати вашої справи й виконати legal research. Більше переваг за посиланням. 

Читайте також:

Юридичний бізнес в Україні: поточний стан та майбутні перспективи

ТОП-5 цікавих рішень Верховного Суду, ухвалених в період воєнного стану

Як перейти на іншу групу єдиного податку?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини