Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Вищий антикорупційний суд відмовив у задоволенні скарги на затримання ексголови ВС

Реклама

У середу, 17 травня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду відмовив у задоволенні скарги, поданої захисником колишнього голови Верховного Суду на його затримання. У ВАКС нагадали, що захист клопотав визнати затримання ексголови ВС незаконним.

Ухвала оскарженню не підлягає, інформує пресслужба Вищого антикорупційного суду.

Зазначається, що повний текст ухвали буде оголошено 19 травня 2023 року.

Примітка. Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили, що викрили масштабну корупцію у Верховному Суді, а саме схему щодо одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями ВС (детальніше). 16 травня Пленум Верховного Суду достроково припинив повноваження Голови ВС Всеволода Князєва внаслідок висловлення йому недовіри (детальніше).

Витрачаєш багато часу на аналіз законодавства? Спробуй найзручніші інструменти legal research в LIGA360. Миттєвий пошук серед мільйонів документів. Для кожного НПА - пов'язана аналітика, законодавство та судові справи. Дізнайся більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини