Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В КЗпП хочуть внести зміни щодо визначення розміру мінімальної заробітної плати

Реклама

В Парламенті зареєстровано законопроект № 6509 "Про внесення змін до статті 95 Кодексу законів про працю України щодо визначення розміру мінімальної заробітної плати".

Автори зазначають, що законопроектом передбачено відновлення норм Кодексу законів про працю України та Закону "Про оплату праці", які були скасовані.

Пропонується доповнити статтю 95 КЗпП частиною третьою у такій редакції:

"До мінімальної заробітної плати не включаються різні доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати, доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров'я, за роботу в нічний та надурочний час, роз'їзний характер робіт, премії та інші аналогічні виплати".

У випадку прийняття, Закон набуде чинності з 1 січня 2023 року.

Читайте також: Депутати пропонують підвищити розмір мінімальної заробітної плати у 2022 році

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Дізнайтесь більше про системи ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини