Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Депутати пропонують підвищити розмір мінімальної заробітної плати у 2022 році

Реклама

Група депутатів зареєструвала в Парламенті законопроект № 6500 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати".

Ініціатори законопроекту зазначають, що його ціль та завдання - підвищення у 2022 році розміру мінімальної заробітної плати до розміру не нижче фактичного прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням сімейної складової та не нижче ніж 60 відсотків від середньої заробітної плати.

Пропонується збільшити розмір мінімальної заробітної плати у 2022 році: з 1 січня - 7000 гривень, з 1 липня - 7500 гривень, з 1 грудня - 8500 гривень.

Читайте також: Судовий збір 2022: нові ставки з 1 січня

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Дізнайтесь більше про системи ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини