Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Бізнесу можуть дозволити подавати інформацію про бенефіціарів через "Дію"

19 листопада 2021, 10:42
3937
0
Реклама

Президент Володимир Зеленський подав на розгляд Верховної Ради законопроект № 6320 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення надання інформації для цілей фінансового моніторингу», який спрощує передачу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців інформації про кінцевих бенефіціарних власників. Відповідне повідомлення з'явилось на сайті Офісу Президента.

Зазначається, що документ передбачає можливість швидкої та зручної електронної подачі інформації представниками бізнесу та іншими юридичними особами для фінансового моніторингу з метою протидії легалізації (відмиванню) коштів, отриманих злочинним шляхом.

Як заповнити договір швидко та без помилок? Спробуйте систему CONTRACTUM у LIGA360. Заповніть мінімум полів з датами та сумами, та завантажте готовий договір. Також система автоматично підставить реквізити сторін. Деталі за посиланням.

"Процес подання інформації про бенефіціарних власників цьогоріч було організовано неналежним чином. Саме тому я ініціюю можливість подання необхідної інформації в електронному вигляді - без черг та додавання непотрібних паперових документів. Натомість можна буде зробити кілька кліків у додатку «Дія»", - розповів Президент. 

Передбачається також можливість автоматичної звірки поданої компаніями інформації з даними державних реєстрів. "Це замінить довготривалу звірку паперових документів з електронними реєстрами в ручному режимі та значно прискорить процес реєстрації", - йдеться в повідомленні.

Законопроект також передбачає підготовку та затвердження відповідальним органом влади детальної методології визначення кінцевого бенефіціара для юридичних осіб та проведення роз'яснювальної роботи щодо цього.

Запропоновано, щоб юридичні особи мали щонайменше шість місяців для подачі інформації з моменту затвердження такої методології, а ті, хто вже подав інформацію, отримали можливість її уточнити.

Тільки до 25 листопада отримайте спеціальну пропозицію на корпоративне рішення LIGA360 до 30-річчя LIGA ZAKON.

Як автоматично моніторити зміни в реєстрах щодо юросіб? Підключайте аналітично-моніторингову систему CONTR AGENT. Вона надсилатиме автосповіщення про зміни в діяльності компаній, а за необхідності можна переглянути історію змін. Замовляйте зараз.

Читайте також:

Мінфін оприлюднив оновлені зразки схем зображення структури власності

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини