Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Змінено механізм обчислення середньої заробітної плати: рішення Кабміну

Реклама

Уряд змінив механізм обчислення середньої заробітної плати. Відповідну постанову Кабмін ухвалив на засіданні 1 вересня, повідомила прес-служба Мінекономіки.

Зазначається, що це сприятиме спрощенню здійснення розрахунків для суб'єктів господарювання.

Згідно з прийнятим рішенням при обчисленні середньої заробітної плати враховуватимуться премії та інші заохочувальні виплати за підсумками роботи за певний період в заробіток періоду, який відповідає кількості місяців, за які вони нараховані, починаючи з місяця їх нарахування. 

Також рішенням передбачено зобов'язання роботодавців здійснити перерахунок середнього заробітку працівникам за новими правилами у разі, якщо ними не було забезпечено перерахунок відповідних сум середньої заробітної плати з урахуванням премій та виплат за підсумками роботи за певний період згідно з правилами, що діяли з 12 грудня 2020 року.

Читайте також: Працівникам із високим рівнем нервового навантаження пропонують підвищити зарплату

Закон про облік трудової діяльності в електронній формі набув чинності

Запровадження електронного обліку трудової діяльності: що зміниться для українців

Перехід на електронні трудові книжки: як оформити

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні, отримуйте в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини