Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З 1 серпня туалети в ТЦ стануть обов’язковими

Реклама

Мінрегіон передбачив обов'язкове влаштування туалетів для відвідувачів у великих супермаркетах з торговельною площею 2500 кв. м і більше.

Відповідні зміни у державні будівельні норми “Підприємства торгівлі” вступають в силу 1 серпня цього року.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

"Туалети для відвідувачів у супермаркетах, гіпермаркетах площею 2500 кв. м і більше є обов'язковими. Розрахунок такий: 1 санітарний прилад на 600 кв. м торговельної площі, але не менше 4-х санітарних приладів на об'єкт. Кабіни мають бути обов'язково окремо для чоловіків і для жінок, також мають бути універсальні туалети для зручного користування маломобільними групами населення”, - зазначив він.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/186834_trts-zobovyazhut-vstanovlyuvati-bezpechne-sklo

За словами Парцхаладзе, в таких санвузлах також мають бути обов'язкові сповивальні столики для немовлят.

ДБН “Підприємства торгівлі” поширюються на проектування нових, реконструкцію і розширення існуючих будівель та окремих приміщень підприємств роздрібної торгівлі (магазинів, ринків) за винятком будинків оптової торгівлі, автосалонів і магазинів автозапчастин, зброї, складів будівельних матеріалів, виробничих фірм та магазинів тимчасового функціонування.

Дізнавайтеся про набуття чинності НПА в модулі "Календар юриста" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Побачити усі переваги ІПС ЛІГА:ЗАКОН можна, скориставшись тестовим доступом.

Як вже писала ЮРЛІГА, у нових готелях увійти до номеру можна буде тільки за карткою.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини