Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Встановлено перелік нерухомості, якій не присвоюється адреса

Реклама

Мінрегіон затвердив Перелік об'єктів будівництва та об'єктів нерухомого майна, яким не присвоюється адреса об'єкта будівництва, об'єкта нерухомого майна.

Відповідний наказ від 21 червня 2019 року № 137 було зареєстровано в Мін'юсті 27 червня.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/186019_otrimati-adresu-obkta-budvnitstva-ta-nerukhomogo-mayna-z-1-lipnya-mozhna-bude-za-5-dnv

Наказ прийнято на виконання урядової постанови № 367, якою Кабмін доручив міністерству, серед іншого, до 1 липня 2019 року затвердити зазначений перелік.

Перелік складається з 8 розділів: земельні ділянки; автомобільні дороги та вулиці; залізниці; злітно-посадкові смуги; мости, естакади, тунелі та метро; порти, канали, греблі та інші водні споруди; магістральні трубопроводи, комунікації та лінії електропередачі; місцеві трубопроводи та комунікації.

До автомобільних доріг і вулиць належать автомобільні дороги загального користування, відомчі (технологічні) автомобільні дороги, автомобільні дороги на приватних територіях.

До залізниць відносять залізничні колії магістральні; під'їзні, станційні та сортувальні колії; залізничні колії метрополітенів; трамвайні колії; залізниці підвісні та на естакадах; залізничні колії промислових підприємств.

Злітно-посадкові смуги включають злітно-посадкові смуги для злету та посадки та для маневрування та стоянки літаків та інших літальних апаратів.

До мостів, естакад, тунелів та метро належать автомобільні мости, шляхопроводи та естакади; залізничні мости та естакади; мости наплавні та пороми; мости пішохідні; тунелі автодорожні та залізничні, а також комбіновані; тунелі метрополітенів; тунелі пішохідні; наземні та підземні пішохідні переходи.

Розділ «Порти, канали, греблі та інші водні споруди» включає акваторії морських портів (портові акваторії), внутрішні підхідні, судноплавні канали, операційні акваторії причалів, якірні стоянки, інші підводні гідротехнічні споруди штучного та природного походження; акведуки, дюкери; канали магістральні зрошувальних систем; споруди систем водозабезпечення землеробства; споруди осушувальних систем; споруди зливових мереж; споруди зрошувального та осушувального господарства тощо.

До магістральних трубопроводів, комунікацій та ліній електропередачі віднесено нафтопроводи, газопроводи, конденсатопроводи та продуктопроводи магістральні; водоводи магістральні та відводи від них; лінії та споруди телекомунікацій; радіорелейні системи та магістральні кабельні мережі; споруди та системи радіозв'язку; магістральні лінії електропередачі кабельні - КЛЕП високої напруги; магістральні лінії електропередачі повітряні - ЛЕП високої напруги; лінії електричні розподільні середньої напруги.

До місцевих трубопроводів і комунікацій належать місцеві трубопроводи для транспортування газу; місцеві водопровідні мережі; місцеві теплові мережі; місцеві мережі для транспортування пари та стисненого повітря; водяні свердловини, колодязі, бювети; водонапірні башти, фонтани; місцеві каналізаційні та водостічні мережі; колектори каналізаційні; установки для перероблення стічних вод; місцеві електросилові мережі та тролейбусні лінії.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Зауважимо, що всі форми документів, необхідних у будівельній діяльності, можна легко і зручно знайти в модулі "Форми та бланки" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини