Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нова філософія судочинства, роботи в суді та нові формати спілкування адвокатів із суддями

12.28, 14 березня 2019
1056
0

Олег Маліневський, партнер ЮК EQUITY, аналізує головні події 2018 року в судовій сфері та розповідає про нові тенденції з точки зору адвоката-процесуаліста

2018 рік став наднасиченим для усіх юристів-«судебників», оскільки повноцінно запрацював оновлений Верховний Суд, який достатньо активно приступив до виконання своїх обов'язків. Одночасно усім учасникам процесу довелося звикати працювати за новими процесуальними кодексами.

ЮРЛІГА вирішила обговорити проміжні підсумки реформи та суб'єктивні відчуття від роботи у суду протягом 2018 року з одним з найбільш відомих у професійній спільності процесуалістів - Олегом Маліневським, партнером ЮК EQUITY. Олег відноситься до когорти юристів, які активно приймають участь в житті юридичних асоціацій та виступає за необхідність професійного спілкування адвокатів та суддів на нейтральних майданчиках, поза межами процесу. Під час бесіди також були висвітлені теми прогнозів на 2019 рік, впливу технологій на роботу судових юристів та II Судового форуму Асоціації адвокатів України.

Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
Увійти
На цю ж тему