Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Верховний Суд опублікував огляд судової практики КАС ВС за травень 2024 року

Реклама

Оприлюднено огляд актуальної судової практики Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду за травень 2024 року.

В огляді відображено правові позиції Верховного Суду судових палат і колегій суддів Касаційного адміністративного суду, які матимуть значення для формування єдності судової практики при вирішенні публічно-правових спорів, зокрема щодо:

  • оподаткування суми знижки від звичайної вартості товару як додаткового блага фізичної особи;

  • виконання обов'язку реєстрації в Єдиному державному реєстрі місць зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

  • відповідальності декларанта, який ввозить транспортний засіб особистого користування;

  • анулювання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника;

  • реалізації права дитини загиблого військовослужбовця, яка народилася після його смерті, на отримання одноразової грошової допомоги;

  • реалізації права дитини репресованих осіб, яка народилася під час перебування репресованої особи на засланні, на підвищення пенсії на 25 процентів мінімальної пенсії за віком;

  • виконання обов'язку власником нерухомого майна - щойно виявленого об'єкта культурної спадщини укласти охоронний договір з відповідним органом охорони культурної спадщини на такий об'єкт;

  • визначення обставин настання нещасного випадку в період проходження служби поліцейським, які є пов'язаними з виконанням ним своїх службових обов'язків.

Упродовж травня 2024 року КАС ВС висловлював також інші, не менш актуальні правові позиції, з якими можна ознайомитися в огляді судової практики.

За матеріалами Верховного Суду

Нові можливості в новій версії LIGA360! Використовуй максимум функцій для роботи із судовою практикою. Аналізуй правові позиції, подібні рішення, засідання по справі, історію справи. Замов персональну презентацію менеджера сьогодні.

Скористайся найгарячішою пропозицією - Summer program від LIGA ZAKON! Твоя знижка на нову LIGA360 для контролю бізнес-ризиків й ухвалення рішень. Забезпеч всю команду інформацією і економ більше з кожною додатковою ліцензією.

Читайте також:

Верховний Суд зробив висновок щодо перевищення службових повноважень під час застосування сили правоохоронцем

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини