Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Дії Верховного Суду щодо відрахування Богдана Львова зі штату ВС є правомірними: Шостий апеляційний адмінсуд

Реклама

Шостий апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Верховного Суду та скасував рішення суду першої інстанції про поновлення Богдана Львова на посаді судді ВС.

У Верховному Суді нагадали, що 10 січня 2024 року Київський окружний адміністративний суд частково задовольнив позов Богдана Львова про визнання протиправним і скасування наказу Голови ВС щодо відрахування його зі штату ВС, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

КОАС визнав протиправним і скасував оскаржуваний наказ, а також зобов'язав ВС зарахувати суддю до штату Верховного Суду й нарахувати та виплатити йому середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Це рішення сьогодні було скасовано за результатами його апеляційного перегляду за скаргою Верховного Суду.

У судовому засіданні, яке відбулося 12 червня 2024 року, було проголошено вступну та резолютивну частини рішення. Повний текст буде виготовлено та оприлюднено згодом.

За повідомленням Верховного Суду

Хочеш дізнатися секрети успішної роботи з інформацією? Замов презентацію нової LIGA360. Дані та джерела для всієї команди: топменеджерів, юристів, бухгалтерів, комплаєнс-фахівців і не тільки.

Читайте також:

Посилення кримінальної відповідальності за злочини проти власності в умовах воєнного стану в Україні: проблема кваліфікуючої ознаки та шляхи її вирішення

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини