Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Закон про єдину роумінгову зону з ЄС прийнято

Реклама

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо імплементації норм законодавства Європейського Союзу з питань роумінгу» (законопроект № 10265). Про це повідомила пресслужба Апарату ВР.

Цей Закон забезпечує приєднання України до спільної роумінгової зони Україна - ЄС та отримання українцями послуг роумінгу у країнах ЄС у режимі «Роумінг як вдома».

Цей режим дозволить громадянам України, які періодично подорожують до будь-якої з 27 країн-членів ЄС, користуватись власним мобільним телефоном із такими самими тарифами й умовами, як вони робили б це в Україні. Також перевагами спільної роумінгової зони зможуть скористатись і користувачі європейських операторів, які подорожують в Україну.

Завдяки цьому Закону створюються умови як для розширення співробітництва, так і збільшення прямих контрактів, розширення бізнесу й збільшення європейських інвестицій.

"Акт забезпечує виконання умов для отримання Україною режиму внутрішнього ринку з ЄС у сфері електронних комунікацій. Завдяки йому будуть більш захищені права та інтереси споживачів, забезпечена співпраця українських постачальників електронних комунікаційних послуг на рівних умовах з європейськими та здійснення ефективного захисту інтересів України під час транскордонного вирішення спорів у сфері електронних комунікації. А ще він забезпечує ефективне співробітництво з Органом європейських регуляторів електронних комунікацій (BEREC)", - йдеться в повідомленні.

Раніше ми писали: Кабмін створив умови для набуття Україною режиму внутрішнього ринку ЄС в сфері роумінгу

Європейське законодавство українською мовою - доступне у LIGA360. Аналізуй нормативні акти та міжнародні угоди, отримуй роз'яснення експертів щодо окремих питань європейського законодавства. Спробуй прямо сьогодні.

Читайте також: Що таке Due Diligence і чому це важливий етап угоди

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини