Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Доопрацьовано функціонал Автоматизованої системи виконавчого провадження

Реклама

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» поінформувало, що 2 лютого 2024 року оновило програмне забезпечення Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП).

ДП «НАІС» повідомило, що поточним оновленням:

1. Додано нову вкладку картки виконавчого провадження - «Відокремлені підрозділи». Відтепер вона наявна у всіх виконавчих провадженнях, боржником за яким виступає юридична особа.

Метою запровадження цієї вкладки є забезпечення можливості для виконавців вести облік відокремлених підрозділів боржників - юридичних осіб.

Накопичення інформації на цій вкладці відбувається шляхом направлення виконавцем, за допомогою методу «Направити запит до ЄДР» відповідного запиту, та отримання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, також можна додавати записи про відокремлені підрозділи вручну.

2. Для виконавчих документів, що були пред'явлені до виконання в електронній формі, забезпечено можливість вивантажити такий документ з КЕП, в тому числі наявна можливість вивантажити з КЕП заяву про відкриття виконавчого провадження, що була подана разом з електронним виконавчим документом.

3. Здійснено ряд доопрацювань та поліпшень функціонального блоку «Майно» картки виконавчого провадження, серед яких:

- забезпечено можливість редагувати значення у полі «Вартість майна» картки майна, незалежно від статусу майна та джерела отримання інформації;

- доопрацьовано форму реєстрації виконавчої дії 05.06 «Передача майна на реалізацію» в частині заповнення інформації про адресу. В межах даного доопрацювання забезпечено можливість при реєстрації зазначеної виконавчої дії вказувати звичайну або детальну адресу майна (за аналогією із зазначенням адреси у картці майна вкладки «Майно»).

Крім того, здійснено ряд інших поліпшень і виправлено ряд помилок в роботі АСВП, що націлено на оптимізацію процесу роботи користувачів АСВП.

Хочеш отримати мільйони корисних документів, що аналізуються вмить? Спробуй LIGA360. Найповніша база українського законодавства й аналітики, алгоритми дій у робочих ситуаціях. А смарт-фільтри й зв'язки документів допоможуть отримати саме ту підбірку матеріалів, що вам потрібна. Спробуйте LIGA360 сьогодні, замовивши тестовий доступ.

Читайте також:

Звернення стягнення на частку боржника в статутному (складеному) капіталі

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини