Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

1 жовтня запрацює Порядок повідомлення Міністерства юстиції про виявлення розбіжностей в ЄДР

Реклама

1 жовтня 2023 року набере чинності наказ Міністерства юстиції від 12 липня 2023 року № 2542/5 «Про затвердження Порядку повідомлення держателя Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про виявлення розбіжностей між отриманими суб'єктом первинного фінансового моніторингу в результаті здійснення належної перевірки та розміщеними в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостями про кінцевих бенефіціарних власників та/або структуру власності юридичної особи», виданий з метою забезпечення достовірної інформації про кінцевих бенефіціарних власників в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Про це інформує Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Одеса).

Порядок визначає процедуру повідомлення Міністерства юстиції як держателя Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про виявлення розбіжностей між отриманими суб'єктом первинного фінансового моніторингу в результаті здійснення належної перевірки та розміщеними в Єдиному державному реєстрі відомостями про кінцевих бенефіціарних власників та/або структуру власності юридичної особи.

Дія Порядку поширюється також на повідомлення органом державної влади, правоохоронним органом, іншою особою (якщо інформація стосується такої особи) Міністерства юстиції про виявлення розбіжностей щодо відомостей про кінцевих бенефіціарних власників та/або структуру власності юридичної особи.

У документі визначено види розбіжностей про КБВ та/або структуру власності юридичної особи, отримані СПФМ у результаті здійснення належної перевірки юридичної особи, та відповідними відомостями, розміщеними в Єдиному державному реєстрі:

1) неповнота відомостей про КБВ, розміщених в Єдиному державному реєстрі;

2) неточність чи помилки у відомостях про КБВ, розміщених в Єдиному державному реєстрі;

3) неповнота відомостей про структуру власності юридичної особи, розміщених в Єдиному державному реєстрі;

4) неточність чи помилки у відомостях про структуру власності юридичної особи, розміщених в Єдиному державному реєстрі;

5) відомості в Єдиному державному реєстрі про КБВ не збігаються з наданими клієнтом відомостями;

6) відомості в Єдиному державному реєстрі про структуру власності не збігаються з наданими клієнтом відомостями;

7) відомості в Єдиному державному реєстрі про КБВ не збігаються з відомостями СПФМ;

8) відомості в Єдиному державному реєстрі про структуру власності не збігаються з відомостями СПФМ;

9) в Єдиному державному реєстрі зазначено номінального КБВ;

10) в Єдиний державний реєстр інформація про КБВ не вносилась згідно з абзацом другим пункту 9 частини другої статті 9 Закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань";

3.11) в Єдиний державний реєстр інформація про структуру власності не вносилась відповідно до пункту 9-1 частини другої статті 9 Закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань";

3.12) інші розбіжності.

Хочеш отримати мільйони корисних документів, що аналізуються вмить? Спробуй LIGA360. Найповніша база українського законодавства й аналітики, алгоритми дій у робочих ситуаціях. А смарт-фільтри й зв'язки документів допоможуть отримати саме ту підбірку матеріалів, що вам потрібна. Спробуйте LIGA360 сьогодні, замовивши тестовий доступ.

Тільки до 14 вересня ти можеш взяти участь в розіграші рішення LIGA360:Нотаріус. Один з тих, хто придбає продукт - виграє рік безоплатного доступу. Випробуй удачу прямо зараз!

Читайте також:

Змінено Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України та Правила ведення нотаріального діловодства

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини