Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Пленум Верховного Суду затвердив заяву щодо інформації НАБУ та САП

Реклама

Сьогодні, 16 травня 2023 року, відбулося позачергове засідання Пленуму Верховного Суду, на якому затверджено заяву щодо інформації НАБУ та САП.

Нижче наводимо повний текст заяви:

«Верховний Суд, повністю усвідомлюючи свою роль і місце в системі правосуддя, бере на себе повну відповідальність за події, що відбуваються у зв'язку з імовірними корупційними діяннями його окремих представників.

Судді Верховного Суду шоковані зазначеними подіями.

Верховний Суд наголошує, що повне об'єктивне розслідування всіх обставин сприятиме якнайшвидшому встановленню істини та відновленню справедливості. За будь-який корупційний злочин має бути невідворотне покарання.

Судді та працівники ВС добровільно і повною мірою співпрацюють зі слідством.

Судді Верховного Суду вимушені констатувати, що корупційні діяння в судах будь-яких ланок, а тим більше у ВС, завдають непоправної шкоди репутації та довірі до Суду, нищать авторитет правосуддя.

Верховний Суд діє і буде діяти за принципом самоочищення, вживаючи всіх необхідних заходів.

Це чорний день в історії Суду. Ми мусимо бути гідними та витримати цей удар».

Детальніше про обставини, які передували зазначеній заяві, можна дізнатися з окремого матеріалу ЮРЛІГИ.

Вся актуальна база законодавства й судових рішень є у LIGA360. Знаходьте потрібний документ в один клік - побачте весь обсяг пов'язаних аналітичних матеріалів, судових прецедентів, НПА тощо. Спробуйте найзручніше рішення для legal research прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини