Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Президент підписав п'ять указів щодо введення санкцій

Реклама

12 травня Президент України Володимир Зеленський підписав п'ять указів щодо введення санкцій РНБО: № 275/2023, № 276/2023, № 277/2023, № 279/2023, № 280/2023.

"Перший санкційний пакет - щодо Запоріжсталі. Своїм указом наклав обмежувальні заходи на 41 особу - 13 фізичних та 28 юридичних, - за допомогою яких рф зберігала контроль над підприємством, шкодила нашій економіці. Запускаємо процедуру конфіскації російської частки - вона працюватиме для України й українців", - повідомив Володимир Зеленський на своєму телеграм-каналі.

Щодо другогопакету санкцій, Президент зазначив, що накладено обмежувальні заходи на власність російських компаній в Україні та на власність пов'язаних з ними українських економічних суб'єктів.

"Під їхнім контролем іноді були навіть об'єкти критичної інфраструктури та ключові стратегічні підприємства. Сьогодні долаємо ці ризики. Санкції також запроваджено щодо компаній, пов'язаних з Медведчуком та іншими підсанкційними особами, засновників, керівників, бенефіціарів проросійських компаній, що володіють значними активами на території України", - роз'яснив він.

Читайте також: Президент підписав Указ про введення санкцій проти 116 фізичних та юридичних осіб, причетних до примусового вивезення українських дітей до рф

Президент підписав Указ про введення санкцій проти 164 фізосіб та 85 юросіб, пов'язаних із засновником «ПВК Вагнера»

Дізнавайтеся повну інформацію про контрагентів і фізосіб, з якими плануєте працювати. Система CONTR AGENT покаже дані з ЄДР, фінансовий та податковий стан на 6,5 млн компаній та ФОП. А ще тут є дані з державних реєстрів про всіх громадян України. Оцініть переваги CONTR AGENT прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини