Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДСА зареєструвала Київський міський окружний адміністративний суд

Реклама

Державна судова адміністрація повідомила про реєстрацію Київського міського окружного адміністративного суду (КМОАС).

Суд було утворено на виконання Закону № 2825-IX, який набрав чинності 15 грудня і яким було ліквідовано Окружний адміністративний суд м. Києва. Одночасно тим же законом було утворено КМОАС із місцезнаходженням у столиці.

З дня початку роботи КМОАС до нього повинні бути передані усі справи зі юрисдикцією міста Києва, які на перехідний період тимчасово повинні розглядатися в Київському окружному адміністративному суді.

Реєстрацію КМОАС було здійснено 28 лютого під номером запису: 1000701020000097956.

Місцезнаходження юридичної особи: вул. Липська, буд. 18/5, м. Київ, 01601, Україна.

Офіційні контакти для зв'язку: тел.: +300 (44) 277 76 21, inbox@kmoas.court.gov.ua.

ДСА також інформує, що 21 лютого було прийнято рішення про призначення тимчасово виконуючим обов'язки керівника апарату Київського міського окружного адміністративного суду Оленченко Наталію Миколаївну.

Тимчасово виконуючий обов'язки керівника апарату суду здійснює вказані повноваження керівника суду як юридичної особи до моменту призначення, обрання чи переведення на посаду судді такого суду щонайменше одного судді та продовжує здійснювати виконання обов'язків керівника апарату суду до призначення відповідного керівника апарату суду згідно з процедурами, визначеними законодавством про державну службу, з урахуванням особливостей, визначених профільним законом.

Історію судової справи можна переглянути на ІТ-платформі LIGA360. Дізнайтеся, чи не було рішення переглянуто чи скасовано, дізнайтеся деталі справи та оцініть тривалість розгляду. Подробиці за посиланням.

Читайте також:

Рада підтримала ліквідацію ОАСК: яка процедура передбачена законом

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини