Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Вища рада правосуддя відтермінувала набрання чинності змінами до Положення про ЄСІТС

Реклама

Вища рада правосуддя прийняла рішення відтермінувати набрання чинності нормами розділу IV Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Норми Положення, які стосуються визначення особливостей автоматизованого розподілу судових справ, мали набрати чинності з 1 березня 2023 року.

Вища рада правосуддя звернулася до голів Касаційних судів у складі Верховного Суду, апеляційних судів та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду із проханням повідомити про готовність судів здійснювати автоматизований розподіл судових справ.

Суди повідомили про наявність кадрових та технічних причин, що унеможливлюють здійснення автоматизованого розподілу судових справ з 1 березня 2023 року.

Суди також надали пропозиції щодо внесення змін до розділу IV Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) ЄСІТС. З огляду на це ВРП вирішила відтермінувати набрання чинності вказаними нормами до внесення змін до Положення про ЄСІТС та доопрацювання програмного забезпечення автоматизованої системи документообігу суду.

За матеріалами порталу «Судова влада України»

Як швидко знайти подібні судові рішення? 35 фільтрів для пошуку доступні на ІТ-платформі LIGA360. Дізнайся, як знаходити smart-рішення для захисту в суді, за посиланням.

Читайте також:

Практика Верховного Суду у банківських спорах

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини