Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ВРП підтримала із зауваженнями та пропозиціями проєкт Державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки

Реклама

19 січня 2023 року, на першому засіданні у новому повноважному  складі, Вища рада правосуддя прийняла рішення підтримати із зауваженнями та пропозиціями проєкт постанови Кабміну «Про затвердження Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки». Про це повідомила прес-служба ВРП.

У ВРП вважають, що усунення корупційних ризиків у судочинстві є, без сумніву, пріоритетним завданням у діяльності не лише антикорупційних органів, а й судової влади.

Водночас ВРП надіслала до Національного агентства з питань запобігання корупції та Кабміну критичні зауваження та застереження до деяких положень додатків до ДАП (Очікувані стратегічні результати з виконання ДАП та Заходи з виконання ДАП).

"Оскільки в документах багато вже врегульованих питань позиціонуються як проблемні, наявні суперечності з нормами діючих законів, мають місце суб'єктивні твердження", - зазначили у ВРП.

Шукаєш рішення для складної правової ситуації? LIGA360 допоможе з експертною аналітикою та алгоритмами дій для юристів. Дізнайся більше можливостей за посиланням. 

Читайте також: Вища рада правосуддя стає повноважною: з'їзд суддів України заповнив свою квоту

Адвокатський запит: як не допустити помилки при оформленні

Складено графік проведення співбесіди на посаду члена ВККС на січень 2023 року

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини