Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Складено графік проведення співбесіди на посаду члена ВККС на січень 2023 року

Реклама

Конкурсна комісія з добору кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України проведе другий етап конкурсу - співбесіду із 64 кандидатами у січні та лютому 2023 року. Комісія склала графік проведення співбесід на 16 - 25 січня 2023 року. Про це повідомила прес-служба ВРП.

Співбесіда буде відбуватись українською мовою із забезпеченням синхронного перекладу. Як повідомлялось, співбесіди з кандидатами відбуватимуться дистанційно через платформу ZOOM. Відповідно до вимог Закону трансляція співбесід з кандидатами буде відбуватись в онлайн-режимі на офіційному YouTube каналі Вищої ради правосуддя та офіційних каналах Конкурсної комісії - Facebook та YouTube - українською та англійською мовами.

Запланована тривалість співбесіди - 60 хвилин, але вона не перевищуватиме 90 хвилин.

"На початку співбесіди кандидат матиме час, аби представити себе Комісії. Запитання на співбесіді будуть покликані оцінити відповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної компетентності та стосуватимуться, але не обмежуватимуться, такими темами як бачення майбутнього судової влади та ролі у цьому ВККС, знань у сфері права, судочинства і судоустрою", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з урахуванням безпекової ситуації та перебоїв з електропостачанням в Україні до графіка можуть бути внесені зміни, про які буде повідомлено. Наступні співбесіди заплановані на лютий 2023 року, графік до яких Конкурсна комісія складе додатково.

Юристи аналізують й моніторять судову практику на ІТ-платформі LIGA360. Отримай доступ до 100 млн судових справ та сучасних інструментів legal research. Обирай свій тариф за посиланням.

Читайте також: Вища рада правосуддя стає повноважною: з'їзд суддів України заповнив свою квоту

Адвокатський запит: як не допустити помилки при оформленні

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини