Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ТОП-10 правових подій тижня

Реклама

1. Вища рада правосуддя стає повноважною: з'їзд суддів України заповнив свою квоту

За інформацією прес-служби Ради суддів України, 11 та 12 січня 2023 року під час XІХ позачергового з'їзду суддів України шляхом таємного голосування обрано вісьмох членів Вищої ради правосуддя.

Детальніше

2. Внесено зміни до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України: рішення РАУ

Враховуючи, що адвокати, які співпрацюють з системою БПД, повинні володіти ґрунтовними знаннями у цій галузі права для надання якісної та своєчасної правової допомоги суб'єктам безоплатної правової допомоги, Рада адвокатів України внесла зміни до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України.

Детальніше

3. КАС ВС висловився з приводу знесення самочинного будівництва за рішенням суду

Відповідну постанову КАС ВС у справі № 640/22599/19 було прийнято 24 жовтня 2022 року

Детальніше

4. Рада підтримала зміни до КПК щодо захисту інтересів дитини у разі затримання або тримання під вартою її батьків

12 січня 2023 року Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому як закон проект Закону № 3603 «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо захисту прав та інтересів дитини у разі затримання або тримання під вартою її батьків».

Детальніше

-30% на корпоративне рішення LIGA360 - до 15 січня. Надайте повноту інформації та інструментів для керівників, юристів, бухгалтерів, HR, PR фахівців. А ще отримуйте бонус для всієї компанії: сервіси медіамоніторингу та автоматизації договірної роботи. Замовляйте LIGA360 за новорічними цінами за посиланням. 

5. Надання статусу УБД громадянам, які виступили на захист держави в перший місяць широкомасштабної війни: ухвалено Закон

12 січня Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо визнання учасниками бойових дій та особами з інвалідністю внаслідок війни, членами сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України окремих категорій осіб, які брали безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією рф проти України, та інших питань» (законопроект за реєстр. №7322).

Детальніше

6. Підстави виплати працівнику середнього заробітку за час вимушеного прогулу: позиція КАС ВС

Відповідну постанову у справі № 460/2675/18 було прийнято 28 грудня 2022 року

Детальніше

7. З 11 січня 2023 року діє оновлений порядок блокування реєстрації податкових накладних

З 11 січня 2023 року набрала чинності урядова постанова від 23 грудня 2022 року № 1428, якою внесено зміни до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Порядок зупинення), затвердженого постановою Кабміну від 11 грудня 2019 року № 1165, із змінами.

Детальніше

Чому варто замовити LIGA360:Адвокат НААУ саме зараз? Оплативши рішення LIGA360 - ви оплачуєте внесок на адвокатське самоврядування, зможете отримувати бали для підвищення кваліфікації. А ще вам відкриється доступ до 100 млн рішень українських судів. Замовте LIGA360, щоб завжди бути впевненими у своїй перемозі. 

8. Парламент підтримав за основу реформу системи автострахування

12 січня 2023 року Верховна Рада підтримала в першому читанні за основу законопроєкт № 8300 «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Детальніше

9. Президент підписав Указ про застосування санкцій до 119 фізичних осіб

Президент Володимир Зеленський підписав Указ №4/2023 від 7 січня 2023 року про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 січня 2023 року "Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Детальніше

10. Оновлено перелік нотаріусів, які в умовах воєнного стану вчиняють нотаріальні дії щодо цінного майна

Наказом Мін'юсту № 137/5 від 9 січня 2022 року внесено зміни до переліку нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03 травня 2022 року N 1760/5. Відповідний перелік діє у новій редакції.

Детальніше

Будьте готовими до перевірок контролюючих органів у 2023 році! Модуль "Мистецтво оборони" у LIGA360 надасть відповіді, як захистити бізнес правовим шляхом. Замовте прямо сьогодні.

Читайте також: Юридичний бізнес в Україні: поточний стан та майбутні перспективи

ТОП-5 цікавих рішень Верховного Суду, ухвалених в період воєнного стану

Як перейти на іншу групу єдиного податку?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини