Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держпраці роз'яснила нові підходи до роботи за сумісництвом

28 листопада 2022, 14:17
5582
0
Реклама

Урядовою постановою від 22 листопада 2022 року № 1306 втратила чинність постанова від 3 квітня 1993 року № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій», а розпорядженням № 1047-р цього ж дня скасовано наказ Міністерства праці, Міністерства юстиції та Міністерства фінансів від 28 червня 1993 року № 43 «Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій».

Держпраці роз'яснює, що скасування зазначених документів знімає обмеження щодо тривалості робочого часу на роботі за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій.

Саме цими документами було визначено, що тривалість роботи за сумісництвом не може бути більшою чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день, а загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не могла перевищувати половини місячної норми робочого часу.

Водночас окремим категоріям працівників державного сектору економіки варто пам'ятати про обмеження, встановлені Законом «Про запобігання корупції», зазначили в Держпраці.

Усі ризики для бізнесу - як на долоні з рішенням LIGA360. Юридичні, договірні, майнові та медіа ризики контролюються з єдиного цифрового простору. Спробуй корпоративне рішення LIGA360 прямо зараз.

Читайте також:

Призупинення дії трудового договору: що варто знати кожному

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини