Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Чи може боржник користуватися арештованими рахунками під час війни: Мін'юст

Реклама

Фахівці Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) роз'яснили, що згідно із Законом «Про внесення зміни до розділу XIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про виконавче провадження» дозволено юридичним особам в умовах воєнного стану здійснювати видаткові операції за рахунок арештованих державними чи приватними виконавцями коштів тільки у двох випадках:

  • для виплати заробітної плати в розмірі не більше п'яти мінімальних розмірів заробітної плати в місяць на одного працівника такої юридичної особи;

  • для сплати податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

У будь-яких інших випадках, у тому числі коли арешт накладений іншим державним органом, видаткові операції заборонені.

Що стосується фізичних осіб, їм надано можливість здійснювати видаткові операції з рахунків, на кошти яких накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, без урахування такого арешту за умови, якщо сума стягнення за виконавчим документом не перевищує 100 тисяч гривень.

Хочете налагодити ефективну роботу юридичного департаменту? Спробуйте рішення LIGA360 для команд. Діліться з колегами добірками НПА, автоматизуйте договірну роботу, вчасно дізнавайтеся про зміни законодавства, контролюйте ризики. Замовте LIGA360 прямо зараз за вигідною ціною.

Читайте також:

Конфлікт інтересів в адвокатській діяльності

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини