Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НКЦПФР уточнила вимоги до розкриття інформації під час війни

Реклама

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила чергове рішення щодо розкриття регульованої інформації емітентами цінних паперів під час дії воєнного стану в Україні. Документ також визначає строки розкриття особливої інформації та прийнятий у зв'язку з набранням чинності новим законодавством.

Відповідне рішення НКЦПФР від 12 вересня 2022 року № 1159 набирає чинності з дня його опублікування на офіційному веб-сайті Комісії.

Водночас НКЦПФР визнала своє попереднє рішення від 13 березня 2022 року № 161 щодо розкриття інформації таким, що втратило чинність.

На період війни регулятор звільнив емітентів від обов'язку розкривати регульовану інформацію відповідно до законодавства та нормативно-правових актів Комісії.

Після завершення воєнного стану емітенти повинні будуть подати регульовану інформацію в такі строки:

- річна регулярна інформація за 2021 звітний рік - протягом 90 днів після завершення дії воєнного стану;

- проміжна регулярна інформація за відповідний квартал 2022 року - разом з річною регулярною інформацією за 2021 рік.

Строки розкриття особливою інформації уточнюються через набрання чинності Законом, який визначає умови діяльності фінансового сектору у зв'язку із введенням воєнного стану в Україні, а саме:

- особлива інформація про факти, що виникли протягом дії воєнного стану до набрання чинності Законом, розкривається протягом 60 календарних днів з дня набрання ним чинності;

- особлива інформація про факти, що виникли після набрання чинності Законом до набрання чинності рішення Комісії № 1159, розкривається протягом 60 календарних днів з дня набрання чинності Законом;

- особлива інформація про факти, що виникли після набрання чинності рішенням Комісії № 1159, розкривається в строки, формі та порядку відповідно до вимог рішення № 2826.

За повідомленням НКЦПФР

А ваша топ-команда є поінформованою? Дашборд у LIGA360 - прозоре та актуальне джерело даних. Стежте за новинами, медіа-активністю конкурентів та правовою інформацією на єдиному ресурсі. Дізнайтеся про переваги корпоративного рішення LIGA360 за посиланням.

Читайте також:

Новий Закон про акціонерні товариства: що передбачено?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини