Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Суд засудив мешканця міста Прилуки за пропаганду та виправдання війни

Реклама

7 вересня 2022 року Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області постановив вирок щодо кримінального провадження по обвинуваченню громадянина А. у вчиненні злочину, передбаченого статтею 436 Кримінального кодексу, як розповсюдження матеріалів із публічними закликами до агресивної війни.

Громадянин, усвідомлюючи злочинність своїх дій, знаходячись за місцем свого проживання в місті Прилуки, за допомогою мобільного телефону та використовуючи особистий профіль у соціальній мережі російського походження, умисно розповсюдив матеріали інших користувачів цієї соціальної мережі, а саме, публікацію, в якій містяться публічні заклики до агресивної війни.

Під час судового розгляду обвинувачений А. повністю визнав свою вину за пред'явленим обвинуваченням. У скоєному щиро розкаюється, шкодує про вчинене, запевняє про недопущення протиправної поведінки в майбутньому та просив пом'якшити міру покарання.

Дослідивши всі матеріали справи, суд визнав обвинуваченого А. винним і призначив йому покарання у виді 3 років позбавлення волі із встановленим іспитовим строком тривалістю в 2 роки.

Вирок суду ще не набрав законної сили.

За повідомленням порталу "Судова влада України"

Підготовка до судового засідання стає зручнішою. Тепер VERDICTUM в LIGA360 має доступ до Кабінету Електронного суду. Аналізуйте судову практику та подавайте документи до суду в один клік.

Читайте також:

ВАКС ухвалив перше рішення про конфіскацію майна російського громадянина в Україні

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини