Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Європейський суд з прав людини поновив розгляд скарг, поданих проти України

Реклама

Європейський суд з прав людини вирішив переглянути заходи щодо справ за участю України, вжиті на початку березня у зв'язку з агресією Російської Федерації, та від 1 вересня 2022 року повернутися в окремих аспектах до нормального порядку роботи з такими справами.

Про це повідомив суддя ЄСПЛ Микола Гнатовський, інформує портал Судова влада України.

Вихідна кореспонденція із заявниками відновиться у межах можливого, а загальна інформація для всіх заявників буде доступною на сайті Суду. Розгляд справ буде відновлено та нові часові межі буде встановлено для незавершених справ з урахуванням, наскільки можливо, фактичних можливостей сторін відповідати на поставлені питання. Нотифікація та публікація рішень будуть поступово відновлені.

Повний текст пресрелізу доступний за посиланням.

Європейський суд з прав людини ухвалив призупинити розгляд справ проти України у контексті війни в Україні та після запиту, отриманого від українського Уряду 24 лютого 2022 року.

Близько 100 млн судових рішень для роботи юристів та адвокатів - є у LIGA360. Користуйся 35 фільтрами для пошуку й аналізу, швидко переглянь резулятивну частину, отримуй ланцюжки історії справи й подібні рішення. Обери вигідний тариф LIGA360 прямо зараз.

Читайте також:

Які реформи в сфері правосуддя має пройти Україна на шляху до ЄС

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини