Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Рішення ОАСК щодо протиправності розпорядження КМДА про платні парковки, надані «Київтранспарксервіс», набрало законної сили

Реклама

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо визнання протиправним та нечинним розпорядження КМДА від 25.06.2021 № 1459 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс».

ОАСК нагадав, що з відповідним позовом жителі столиці звернулись до Окружного адміністративного суду міста Києва у серпні 2021 року. Відповідач - виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) .

Під час розгляду справи Окружний адміністративний суд міста Києва дійшов до висновку, що оскаржуване розпорядження не відповідає вимогам Податкового кодексу та Порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 02.03.2010 № 258, як правовим актам вищої юридичної сили.

З огляду на вищезазначене, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог та наявність підстав для їх задоволення. У своєму рішенні від 22 лютого 2022 року суд визнав протиправним і нечинним розпорядження КМДА від 25.06.2021 № 1459 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс».

Після розгляду апеляційної скарги ШААС залишив без змін рішення ОАСК. Відповідно до положень Кодексу адміністративного судочинства України рішення набрало законної сили 1 серпня 2022 року.

Частиною другою статті 265 Кодексу адміністративного судочинства передбачено, що нормативно-правовий акт втрачає чинність повністю або в окремій його частині з моменту набрання законної сили відповідним рішенням суду.

За повідомленням пресслужби ОАСК.

Підготовка до судового засідання стає зручнішою. Тепер VERDICTUM в LIGA360 має доступ до Кабінету Електронного суду. Аналізуйте судову практику та подавайте документи до суду в один клік.

Читайте також:

Відсутність держзамовлення на спеціальності «Право» та «Міжнародне право» для здобуття ступеня магістра за заочною формою навчання оскаржують у суді

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини