Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

9 років позбавлення волі за одержання неправомірної вигоди ексголовою райдержадміністрації: рішення ВС

Реклама

Вироком місцевого суду колишній очільник однієї з райдержадміністрацій Хмельницької області, визнаний винуватим в одержанні неправомірної вигоди, отримав покарання:

  • дев'ять років позбавлення волі;

  • позбавлення права обіймати посади в органах державної влади строком на три роки;

  • конфіскація всього майна, яке є власністю засудженого, крім житла.

З цим вироком, залишеним без змін апеляційним судом, погодився і Верховний Суд, який 10 серпня 2022 року розглянув касаційну скаргу захисника засудженого. Про це повідомила прес-служба ВС.

Як установили суди, у березні 2018 року тодішній голова РДА вимагав у представника фермерського господарства неправомірну вигоду за винесення розпорядження про виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою, а також укладення договорів оренди земельних ділянок (площею 94 га) для ведення сільського господарства терміном на 10 років. Отримана сума неправомірної вигоди - 17,2 тис. доларів.

Зазначається, що повний текст постанови Касаційного кримінального суду у складі ВС у справі № 688/1415/19 (провадження № 51-1230км22) буде оголошено 15 серпня 2022 року о 10:15.

Поставити справу № 688/1415/19 на контроль можна в системі аналізу судових рішень VERDICTUM.

Ексклюзивна пропозиція для LIGA360:Юрист - 2 за ціною 1! Купуєте рішення LIGA360 - обираєте ще одне у подарунок. Дізнайтеся про акційну пропозицію серпня за посиланням.

Читайте також: Рада суддів прийняла рішення щодо підвищення використання інструментів електронного судочинства у відправленні правосуддя

Обов'язкова реєстрація офіційних електронних адрес в ЄСІТС: оцінка законопроекту 7574 від практика

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини