Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Невиплата компенсації за понаднормову роботу: що вирішив суд?

Реклама

Івано-Франківський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позовних вимог колишнього працівника Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області, який оскаржував відмову у виплаті йому компенсації. Рішення набрало законної сили, повідомила прес-служба суду.

Суть справи: позивач просив відповідача нарахувати та виплатити йому кошти за роботу в надурочний час. Втім, суд встановив, що передбачених законних підстав для здійснення таких виплат немає, оскільки відсутній табель обліку робочого часу з відмітками понаднормового виходу на службу.

«Оплата праці за роботу в понаднормовий час можлива лише при наявності письмових наказів, які підписані керівником органу, графіків нарядів, чергувань, які затверджені керівниками відповідних органів та табелів обліку понаднормового виходу на роботу», - зазначає прес-служба суду.

Івано-Франківський окружний адміністративний суд вказав, що  матеріали справи містять графіки чергувань позивача, однак вони не мають інформації про фактично відпрацьований час і не підтверджують понаднормову роботу позивача.

Потрібно знайти судове рішення за НПА чи контекстом? LIGA360 має 35 смарт-фільтрів для пошуку справ. Аналізуй судову практику в один клік.

Читайте також: Рада врегулювала трудові відносини з фрілансерами

Набув чинності Закон щодо оптимізації трудових відносин

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини