Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Оскарження деяких вимог підвищення кваліфікації адвокатів: ОАСК відкрив провадження у справі

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження деяких пунктів Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, затвердженого рішенням РАУ від 03.07.2021 р. № 63.

Відповідач - Національна асоціація адвокатів України в особі Ради адвокатів України, повідомляє пресслужба ОАСК.

Зокрема, серед вимог позову: визнати протиправними такі вимоги до підвищення кваліфікації:

- адвокати, до досягнення ними 3-річного адвокатського стажу, зобов'язані пройти Модульну програму «Молодий адвокат», яку розробляє та реалізовує Вища школа адвокатури НААУ;

- адвокати, які набули статусу адвоката, протягом перших трьох років своєї адвокатської діяльності зобов'язані підвищити свій професійний рівень на рівні 48 годин, з яких не менше 16 годин - щороку. У разі отримання свідоцтва на право заняття адвокатською діяльністю у другому півріччі відповідного року, такий адвокат має право отримати меншу кількість балів у першому році отримання свідоцтва, за умови, що загальна кількість балів за 3 роки становитиме не менше 48 годин;

- усі адвокати, за виключенням адвокатів, зазначених у попередньому пункті, зобов'язані підвищувати кваліфікацію адвоката на рівні 10 годин на рік (10 залікових балів).

Суд розгляне справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Як спрогнозувати ваші шанси на перемогу в суді? Скористайтеся ІТ-платформою LIGA360. Технології штучного інтелекту проаналізують вашу позовну заяву, щоб ви змогли оцінити перспективність справи й скоригувати аргументи. Деталі за посиланням.

Читайте також:

НААУ пропонує посилити гарантії адвокатської діяльності

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини