Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В суді оскаржують окремі пункти Порядку оформлення довідки про підтвердження переслідування через політичні переконання громадянина РФ

Реклама

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Кабміну щодо визнання протиправними окремих пунктів Порядку оформлення та видачі довідки, що підтверджує переслідування через політичні переконання громадянина Російської Федерації у країні своєї громадянської належності. Про це повідомила прес-служба ОАСК.

Зокрема, позивач оскаржує відсутність можливості подання через представника або поштою заяви до Міністерства закордонних справ України або дипломатичного представництва чи консульської установи України про видачу довідки, яка підтверджує переслідування особи на території Російської Федерації з політичних переконань.

На думку позивача, вимога виключно особистої подачі документів та, відповідно, лише особисте отримання такої довідки або рішення про відмову в її отриманні є необгрунтованою.

Зазначається, що ОАСК вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Як спрогнозувати ваші шанси на перемогу в суді? Скористайтеся ІТ-платформою LIGA360. Технології штучного інтелекту проаналізують вашу позовну заяву, щоб ви змогли оцінити перспективність справи й скоригувати аргументи. Деталі за посиланням.

Читайте також: Постанову щодо продовження заборони на ввезення вагонів з РФ оскаржують в ОАСК

Представники адвокатури в ВРП пішли у відставку через незгоду з неконституційними обмеженнями статусу

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини