Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ОАСК зупинив дію деяких положень наказу МОЗ про перелік професій для обов’язкової вакцинації

Реклама

Окружний адміністративний суд ухвалою від 8 грудня 2021 року у справі № 640/35887/21 задовольнив заяву про забезпечення позову в справі за позовом ПАТ "Укрнафта" до МОЗ про часткове визнання протиправним та нечинним наказу від 01.11.2021 року № 2393 "Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням". З повним текстом постанови ви можете ознайомитись в системі VERDICTUM.

"Зупинити дію наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням" від 01.11.2021 року N 2393 в частині застосування пункту шостого (6. Підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави) Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, затвердженого наказом МОЗ від 04.10.2021 року N 2153, до Публічного акціонерного товариства "Укрнафта", до моменту набрання законної сили судовим рішенням по цій справі", - йдеться в ухвалі.

Зазначається, що дана ухвала діє до вирішення адміністративної справи по суті та набрання судовим рішенням у вказаній справі законної сили. Дана ухвала суду підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження. Ухвалу про забезпечення позову може бути оскаржено. Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи. Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено КАСУ.

Поставити справу № 640/35887/21 на контроль можна в системі аналізу судових рішень VERDICTUM.

Усі рішення українських судів доступні в системі VerdictumPRO. Отримуйте доступ до бази із 94 млн судових справ із можливостями аналітики. Замовте VerdictumPRO окремо або ще із 50 цифровими інструментами у складі LIGA360:Юрист.

Читайте також: В ОАСК оскаржують наказ МОЗ про перелік професій для обов'язкової вакцинації

Оскарження заборони відвідувати навчальні заклади при менш ніж 80 % вакцинованих вчителів: відкрито провадження у справі

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини