Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Печерський райсуд м. Києва наклав арешт на майно п’ятого Президента

Реклама

Печерський районний суд м. Києва розглянув клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора про арешт майна підозрюваного у кримінальному провадженні п'ятого Президента України, повноваження якого припинено.

В Офісі Генерального прокурора зазначили, що суд прийняв рішення про накладення арешту на майно підозрюваного, яке належить йому на праві власності відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна. Зокрема, це об'єкти нерухомості, корпоративні права та інше.

Повідомляється, що народний депутат - п'ятий Президент України, повноваження якого припинено, підозрюється в тому, що за попередньою змовою групою осіб здійснив сприяння діяльності терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР» шляхом організації та придбання вугілля у підконтрольних їм підприємств за державні кошти України, поставивши енергетичну сферу України у залежність від Російської Федерації та терористичних організацій.

Санкції кримінальних правопорушень за ч. 1 ст. 111 та ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачають додаткове покарання у вигляді конфіскації майна або без такої.

Раніше у цьому ж кримінальному провадженні також вже накладено арешти на майно інших підозрюваних - народного депутата та вугільного бізнесмена.

Досудове розслідування триває і здійснюється слідчими Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора.

Щоб діяти на 360, компаніям потрібна інформація та інструменти для прийняття рішень. Повний огляд правового й медійного поля, моніторинги критичних змін, огляд галузі, діяльності партнерів та конкурентів - все це пропонує IT-платформа всієї компанії LIGA360. Деталі за посиланням.

Читайте також:

"Електронний суд" доповнено новим функціоналом

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини