Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Приватні виконавці зможуть продавати земельні ділянки в межах відкритого виконавчого провадження

Реклама

Приватні виконавці зможуть продавати земельні ділянки в межах відкритого виконавчого провадження.

Відповідна урядова постанова від 22 вересня 2021 року № 1013 «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)» набрала чинності 5 жовтня.

Асоціація приватних виконавців України зазначає, що активно брала участь у вирішенні питання продажу земельних ділянок у виконавчому провадженні відповідно до нового земельного законодавства. Повідомляється, що пропозиції АПВУ щодо вирішення проблемного питання були враховані і приватні виконавці зможуть без проблем продавати земельні ділянки в межах відкритого виконавчого провадження.

Відтепер державне підприємство «Прозорро.Продажі», що належить до сфери управління Міністерства економіки, офіційно призначено адміністратором електронної торгової системи. Частина винагороди оператора електронного майданчика відраховуватиметься оператором електронного майданчика адміністратору електронної торгової системи відповідно до договору, укладеного оператором електронного майданчика та адміністратором електронної торгової системи.

Нагадаємо, в Україні скоро запустять земельні електронні аукціони.

Контролюйте незаконні дії щодо ваших земельних ділянок у сервісі SMS-Маяк Земля. Моніторинг Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 24/7 та миттєве сповіщення про зміни. Спробуйте прямо сьогодні.

Читайте також:

Коли земельна ділянка переходить у власність громади

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини