Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Суд відкрив провадження у справі щодо Генплану Києва

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо розроблення проекту нового Генерального плану столиці. Відповідачі - Київська міська державна адміністрація та Кабінет Міністрів.

Про це повідомила прес-служба ОАСК.

Серед вимог позову - визнати протиправними дії КМДА, пов'язані із розробленням проекту нового Генплану Києва, та зобов'язати КМДА утриматись від його розроблення.

Позивач вважає, що Генплан столиці, розроблений АТ «Київпроект» та затверджений рішенням Київради у 2002 році, відповідно до положень Закону «Про регулювання містобудівної діяльності» є безстроковим та чинним на сьогодні, тому розроблення його нової редакції є незаконним.

Позивач також просить суд зобов'язати Кабінет Міністрів вжити заходів реагування на факт протиправних, на його думку, дій КМДА, пов'язаних із розробленням Генплану міста.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання на 20 травня 2021 року.

Спрогнозуйте результат рішення суду з Verdictum PRO. VERDICTUM PRO за допомогою штучного інтелекту проаналізує ваш позов та покаже шанси на успіх у судовому засіданні в першій інстанції, а також відобразить шанси на перемогу в апеляційній та касаційній інстанціях. Таким чином, тепер ви зможете розрахувати вірогідність перемоги вашого клієнта на будь-якому етапі розгляду справи в суді. Детальніше за посиланням

Читайте також:

Кабмін схвалив законопроекти щодо альтернативних видів покарань

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини