Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В ОАСК надійшли позови щодо анулювання ліцензії для «112 Україна»

Реклама

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшли позови від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо анулювання ліцензії на мовлення для Телерадіокомпанії “112-ТВ”, логотип -  «112 Україна». Про це повідомила прес-служба ОАСК.

В позові йдеться про те, що ненадання ліцензіатом у повному обсязі запитуваних документів, необхідних для здійснення безвиїзної перевірки, у термін, визначений рішенням Нацради про призначення такої перевірки, є відмовою ліцензіата у її проведенні, що згідно із законом - підстава для звернення до суду про анулювання ліцензії на мовлення.

Зазначається, що до суду надійшло три позови, у яких, зокрема, йдеться про призначення у різний період відповідних перевірок.   

ОАСК вирішує питання щодо відкриття провадження за позовами.

Спрогнозуйте результат рішення суду з Verdictum PRO. ЛІГА:ЗАКОН презентує першу систему аналізу судових рішень із передбаченням вірогідності перемоги в суді за допомогою штучного інтелекту. Функціонал прогнозування на підставі аналізу тексту позовної заяви створено для попередньої оцінки ризиків та економії часу адвоката протягом підготовки до судових засідань. Детальніше за посиланням.

Читайте також: 

До ВС надійшов позов одного з телеканалів, щодо якого застосовані санкції

Верховний Суд призначив до розгляду справу щодо оскарження застосування санкцій до телеканалів

Застосування санкцій до телеканалів: ВС визначився із відкриттям провадження у двох справах

Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО щодо застосування санкцій

Указ Президента про застосування санкцій до телеканалів оскаржено до Верховного Суду

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини